Dom pielgrzyma Częstochowa

Czy warto odwiedzić Kraków?

Off 3
Czy warto odwiedzić Kraków?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nie zapominajmy, że także w Polsce mnóstwo jest zakątków, które warto poznać. Takimi zakątkami są Krakowskie zabytki, które choć znane dalej nie są doceniane.
Coraz więcej Polaków wyjeżdża za granicę nie tylko aby się dorobić ale także by zwiedzić nowe strony świata.
Generalnie wszyscy ludzie o mieście Kraków często słyszeli, ale na codzień o Krakowie zapominają.
Cechą odznaczającą Kraków są Krakowskie Kopce. Zwyczaj budowania kopców przetrwała tu aż do 20-tego wieku. Na terenie Krakowa znajdują się cztery kopce. Najbardziej znane to Kopiec Kościuszki oraz Kopiec Pisłsudskiego.

Krakowskie zabytki to dla większości tylko Rynek Główny, Pomnik Adama Mickiewicza, Smok Wawelski czy Kopiec Piłsudskiego a przecież miejsc wartych zobaczenia jest znacznie więcej.
Gród Kraka to nie tylko zabytkowe budowle, ale również restauracje, herbaciarnie, hotele i wystawy. Miasto Kraków ma swój niezapomniany charakter, dzięki któremu, że odwiedzający chcą tu przyjechać znowu.
Kraków to bardzo często wybierane miejsce gdzie udajemy się na duże zakupy. Praktycznie co roku powstają nowe centra handlowe, które bardzo chętnie odwiedzane są przez kupujących. Zdarza się, że część osób przyjeżdżających zwiedzać Kraków poprzestaje tylko na zakupach.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Frazy kluczowe: Stojaki na ulotki - Brooklyn, etykiety inspekcyjne na zamówienie, trioxygen 5, Wiedzopedia, Usuwanie owłosienia żary, blog początkującego elektronika, Tynk mozaikowy Lakma, biceps 34cm, szycie firan kędzierzyn, wałki pa66, kreda sisa

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Birma wycieczki

    Wiele osób planuje w najbliższym czasie wycieczkę do któregoś z krajów azjatyckich, ale nie mogą się zdecydować, do którego z tych krajów chcieliby się wybrać. W grę wchodzą najczęściej Chiny, Japonia, Korea i Birma wycieczki do tych krajów cieszą się bowiem największą popularnością. O ile jednak wszyscy wiedzą gdzie leżą Chiny czy Japonia, o tyle…

  • Cypr

    Afrodyta, bogini miłości według mitologii, wyłoniła się z morza przy skałach Petra tou Romiou, a każdy, kto zażyje tutaj kąpieli będzie tak piękny jak Afrodyta. Takich magicznych miejsc na Cyprze jest więcej. Cudowny klimat, fascynujące zabytki i wspaniała przyroda to wielkie atuty tej wyspy, dzięki którym odpoczynek tutaj jest wspaniały niezależnie od pory roku i…