Loty Wrocław Liverpool, Noclegi

Skoki tandemowe

Off 93
Skoki tandemowe
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

skoki-tandemowe-9Osoby szukające pomysłu na oryginalny prezent dla osób, które lubią dawkę bezpiecznej adrenaliny mogą sprawić niezapomnianą radość wykupując voucher na skoki tandemowe. W cenie vouchera jest kilkunastominutowe przygotowanie do skoku, kombinezon oraz okularki. Na czas skoku pasażer jest ubrany w specjalną, bezpieczną uprząż podpiętą do uprzęży instruktora.

Skok tandemowy wykonywany jest z wysokości 4000 metrów. Wznoszenie na taką wysokość trwa około 20 minut. Wysokość czterech tysięcy metrów zapewnia możliwość pełnego doświadczenia swobodnego spadania, trwającego około 50 sekund. Na wysokości 1700 metrów następuje otwarcie głównego spadochronu i przez około 5 minut trwa szybowanie w powietrzu. Pasażer ma możliwość sterowania spadochronem do wysokości 500 metrów a potem stery przejmuje instruktor, który czuwa nad łagodnym lądowaniem.
Po wylądowaniu uczestnik skoku tandemowego otrzymuje certyfikat potwierdzający skok z 4000 metrów.
Za dodatkową opłatą można wykupić opcję z wideofilmowaniem.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Frazy kluczowe: docieplenie granulatem Radom, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, etykiety inspekcyjne na zamówienie, Minikoparka Gorlice, Tynk silikonowy Lakma, fluorokrzemian glinu, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, rodogosz ogrody, Drepo zadaszenia tarasów, lpk208, tanie taxi legnica

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Hotele nad morzem

    Maluchy uwielbiają bawić się i pluskać w wodzie. To jeden z głównych powodów, dla którego tak chętnie wyjeżdżają nad morze. Niestety, w związku z dość kapryśną pogodą, nie zawsze mogą się tym cieszyć w pełni. Jest jednak sposób i na to ? wystarczy wybrać jeden z nadmorskich hoteli, które oferują baseny dostosowane do potrzeb dzieci….

  • Noclegi Mazury

    Nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że w Polsce jest kilka ciekawych miejsc, w których można mile spędzić czas. W ofercie możemy się pochwalić zarówno interesującymi widokami morskimi, jak i niebieskawym bezkresem ponad górskimi szczytami. Do wyboru, do koloru, a każdy na pewno ma szansę znaleźć coś dla siebie. Wielu z nas zapomina, że nie jesteśmy…